Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Nasze osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej imiejsce Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu 
w I semestrze roku szkolnego 2017-2018

 



  • Maja Kamińska kl. III b - wyróżnienie w konkursie Krasomówczym Gawędziarzy 

  • Damian Muracki VI miejsce - konkurs wojewódzki krasomówczy 

  • Gminne zawody piłki nożnej dziewcząt III miejsce - J. Łokietek, J. Kurkowska, N. Michałowska, miejsce Wrzosek, E. Majszyk 

  • Gminne zawody przełajowe - II miejsce J. Łokietek 

  • I miejsce Karolina Bereda - Polska kolęda na nasze Święta - Szkolny 

  • Wiktoria Saleta I miejsce w Rejonowym Konkursie Krasomówczym dla Dzieci i Młodzieży 

  • Wiktoria Saleta I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym dla Dzieci i Młodzieży 

  • Wiktoria Saleta IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym dla Dzieci i Młodzieży w Legnicy 

  • I miejsce w Powiatowych indywidualnych biegach przełajowych - Kamila Chłopik 

  • III miejsce w drużynowych Gminnych Biegach Przełajowych 

  • II miejsce Adrian Dobrodziej 

  • III miejsce Wiktor Ciszkowski 

  • I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej chłopców kl. IV i młodsi 

  • II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych 

  • IV miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych 

  • IV miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Zamieniu 

  • V miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt w Zamieniu Szkół Podstawowych 

  • III miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt Szkół Podstawowych w Zamieniu

 




Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej imiejsce Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu 
w II semestrze roku szkolnego 2017-2018

 



    • Powiatowy konkurs "Ziemia Mińska Pędzlem,Słowem i Światłem malowana" 
      - 1 miejsce Izabela Dróżdż, Krzysztof Smoliński 
      - 2 miejsce Wojtek Cacko 
      - 3 miejsce Weronika Matasek, Aleksandra Wójcik 
      - Wyróżnienie Aleksander Matosek. 

    • Julia Pasieczna 1 miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" 

    • Tomasz Książek 3 miejsce w powiatowym konkursie ortograficznym dla klas 3 Szkół Podstawowych. 

    • Wiktoria Saleta 2 miejsce w powiatowym konkursie gawęd dla Niepodległej 

    • Wiktoria Saleta 4 miejsce w ogólnopolskim konkursie krasomówczym w Legnicy 

    • Klaudia Karczyk 3 miejsce w gminnym konkursie "Symbol Polski Niepodległej" 

    • Szymon Bereda wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Piękno Ziemi Mińskiej" 

    • Zofia Zajma 1miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Polska w oczach dziecka w kategorii dzieci 6-letnich" 

    • Zuzanna Przyborowska 1 miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Polska w oczach dziecka w kategorii dzieci 5-letnich" 

    • 4 miejsce w gminnym 4-boju l-a dziewcząt Szkół Podstawowych kl.6 i młodsi 

    • 4 miejsce w gminnym 4-boju l-a chłopców Szkół Podstawowych kl.6 i młodsi 
      - 1 miejsce indywidualnie Kacper Zagańczyk 

    • 4 miejsce w gminnym unihokeju chłopców Szkół Podstawowych k.l6 i młodsi 

    • 3 miejsce w gminnym turnieju piłki siatkowej dziewcząt Szkól Podstawowych kl.6 i młodsi 

    • 3 miejsce w gminnym turnieju piłki siatkowej chłopców Szkół Podstawowych kl.6 i młodsi 

    • 2 miejsce w gminnym turnieju dwóch ogni dziewcząt Szkól Podstawowych kl.4 i młodsi 

    • 1 miejsce w gminnym turnieju dwóch ogni chłopców Szkół Podstawowych kl.4 i młodsi 

    • 2 miejsce w powiatowym turnieju dwóch ogni chłopców Szkół Podstawowych kl.4 i młodsi 

    • Adrian Dobrodziej 1 miejsce w biegu na 300 metrów na Powitanie Wiosny w Mińsku Mazowieckim

 

Data dodania: 2019-05-22 07:33:57
Data edycji: 2019-05-22 07:34:01
Ilość wyświetleń: 206

Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Józef Piłsudski
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook