Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wakacje z Robotami!

Wakacje z Robotami” bezpłatnie w ramach projektu „Kreatywna szkoła w gminie Mińsk Mazowiecki”

Ministerstwo wydało oficjalną zgodę na organizacje półkolonii!

Wakacje w mieście mogą być bardzo ciekawe. Zapraszamy na tygodniowe półkolonie z robotami Lego, na których będziemy budować i programować roboty. Wakacje z Robotami to nauka mechaniki, robotyki i programowania poprzez zabawę w przyjaznej i pełnej śmiechu atmosferze.

Podczas półkolonii każde dziecko posiada do dyspozycji komputer i zestaw edukacyjny Lego. W zależności od wieku, dzieci korzystają z zestawów Lego WeDo lub Lego Mindstorms.

Każdy dzień półkolonii to nowy, niesamowity projekt. Zajęcia rozpoczynają się od prezentacji wprowadzającej uczestników do tematyki warsztatów i zawierającej dużo ciekawostek ze świata robotyki. Następnie młodzi inżynierowie spędzają czas na konstruowaniu i programowaniu robotów.

Finałem każdego dnia są zawody robotów, możemy przetestować nasze roboty w strzelaniu do celu, zapasach, wyścigach czy rozegrać mecz robotów w piłkę nożną. Realizując projekt, dzieci mają możliwość wdrożenia i sprawdzenia własnych pomysłów co przynosi im zarówno dużo radości i satysfakcji jaki i uczy logicznego i kreatywnego myślenia.

Zapewniamy bezpieczeństwo sanitarne – dostosowanie do wytycznych „Bezpieczny wypoczynek”. Nasi instruktorzy wyposażeni będą w przyłbice, maseczki, płyny antywirusowe do dezynfekcji, tak aby zachować pełny reżim sanitarny! Półkolonie odbywać się będą pod nadzorem Kuratorium Oświaty!

W przypadku Państwa zainteresowania półkoloniami, uprzejmie prosimy o kontakt z sekretariatem w Szkole.

Data dodania: 2020-06-29 18:24:32
Ilość wyświetleń: 468

Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

 

 

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

 

Józef Piłsudski
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook