Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wykaz godzin dostępności nauczycieli

Imię i nazwisko nauczyciela 

dni konsultacji dla rodziców

godziny

dni konsultacji dla uczniów

godziny

p. Sylwia Ryniewicz pierwszy czwartek miesiąca 13:25-14:25 drugi, trzeci, czwarty czwartek miesiąca 13:25-14:25
p. Aneta Gut pierwszy poniedziałek miesiąca  14.30-15.30 drugi, trzeci, czwarty poniedziałek miesiąca 14.30-15.30
p. Marta Wraga pierwszy wtorek miesiąca 8.40 - 9.40 drugi , trzeci i czwarty wtorek miesiąca 8.40 - 9.40
p. Marzena Stelągowska czwarta środa miesiąca 14.30-15.30 pierwsza, druga i trzecia środa miesiąca 14.30-15.30

p. Elżbieta Niedzielak

pierwszy poniedziałek miesiąca 

13.30-14.30

drugi, trzeci  i czwarty poniedziałek miesiąca 

13.30-14.30

p. Monika Wieczorek

druga środa miesiąca

13:30-14:30

pierwsza, trzecia i czwarta środa miesiąca

13:30-14:30

p. Alina Szydłowska

druga środa  miesiąca

13.30 14.30

czwarta środa  miesiąca

13.30 14.30

p. Magdalena Rolf Murawska 

każda środa 

14.30-15.00

każda środa 

14.30 -15.00

p. Krzysztof Mikulski

pierwszy czwartek mieiąca

9.40-10.40

drugi, trzeci i czwarty czwartek mieiąca

9.40-10.40

p. Danuta Pielichowska - Araźna

pierwszy poniedziałek miesiąca

13.25-14.25

drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca

13.25-14.25

p. Urszula Młoduchowska

środa

czwartek

10:45-11:00

11:45-12:00

środa

czwartek

10:45-11:00

11:45-12:00 

p. Sylwia Brannan

pierwsza środa miesiąca

12:30-13:30

druga, trzecia, czwarta środa miesiąca

12:30 -13:30

 p. Anna Szklanko

pierwszy piątek miesiąca 

7.00-8.00

drugi, trzeci, czwarty piątek miesiąca 

 7.00-8.00

 p. Eliza Bagińska

pierwszy poniedziałek miesiąca

12.30-13.30

 drugi, trzeci, czwarty poniedziałek miesiąca

 12.30-13.30

p. Agnieszka Wierzbicka

wtorek

9.45 - 10.15

wtorek

9.45 - 10.15

 p. Anna Majszyk

pierwszy wtorek miesiąca  

13.00-14.00

drugi, trzeci i czwarty wtorek miesiąca 

 13.00-14.00

p. Anna Ratyńska

pierwsza środa miesiąca

15.15-16.15

druga, trzecia i czwarta środa miesiąca

15.15- 16.15

p. Ewa Wojdak

pierwsza środa miesiąca

15:20-15:50

pozostałe środy

15:20 -15:50

p. Olga Kosmynina - Georgiev

pierwszy wtorek miesiąca

10.30-11.30

drugi, trzeci, czwarty wtorek miesiąca

10.30 -11.30

 

Strona jest na bieżąco uaktualniana. 

Data dodania: 2022-09-08 23:49:14
Data edycji: 2022-10-05 02:08:06
Ilość wyświetleń: 101

Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

 

 

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

 

Józef Piłsudski
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook